Unik mulighet i Punta Prima! Moderne hjørnebungalow på bakkeplan med direkte tilgang til basseng
Leilighet bygget i 2015, i det populære boligområdet Oasis Beach VII i Punta Prima.
Boligen har 2 soverom og 2 bad (et en suite), lys stue/spisestue og et åpent fransk-inspirert kjøkken, fullt utstyrt med hvitevarer. Alt er i utmerket stand, og boligen selges fullt møblert, klar til innflytting!
Den har to private terrasser: én ved inngangen og én med overbygd uteplass som vender mot den indre delen av komplekset, med direkte tilgang til fellesbassenget – perfekt for å nyte med familie og venner hele året.
Takket være to solretninger er boligen lys, varm og innbydende året rundt. Den ligger i veldrevet og godt vedlikeholdt privat boligkompleks med hager og fellesbasseng i et stille, men levende område året rundt.
Nær supermarkeder, kjøpesentre, skoler, sykehus, restauranter, barer og mye mer. Egen parkeringsplass i lukket kjelelrkompleks er inkludert i prisen.
Ikke gå glipp av denne muligheten! Kontakt oss i dag for å avtale en visning – du kommer til å elske denne boligen!
PRISER er oppgitt EX 10% ITP på bruktbolig og skjøtekostnader / og på nybygg ex 10%IVA og 1,5% AJD og skjøtekostnader- Du kan låne i spanske banker 50- 70% av laveste valør, enten kjøpesummen eller taksten finansieres opp til 30 år, max til lånetager fylte 70 år, renten er Euribor pluss ca 2,5 % i gjennomsnitt. Kontakt oss for ytterligere informasjon.